Najbardziej awaryjny układ samochodowy

Układ hamulcowy (25 | 26%)
Układ zawieszenia (49 | 51%)
Układ kierowniczy (9 | 9%)
Układ wydechowy (2 | 2%)
Układ zapłonowy (11 | 12%)
iparts_logo_500px.jpg
Internetowy sklep motoryzacyjny nr 1 w kraju według prestiżowych i niezależnych rankingów Money.pl, Gazety Wyborczej, serwisu Wyborcza.biz.

Najnowocześniejsza wyszukiwarka części zamiennych do samochodu tylko w iParts.pl

części do pojazdów.jpg
Liczba dostępnych na rynku samochodowym części zamiennych jest olbrzymia. Sprawia to nieraz użytkownikom problemy w odszukaniu w sieci optymalnych części do swoich aut. Ratunkiem dla kupujących są bez wątpienia wyszukiwarki w sklepach internetowych, aczkolwiek nie za każdym razem są one przydatne. Nowość w tej kwestii wdrożył sklep internetowy iParts.pl, wdrażając wyszukiwarkę części OEM.
Sklep z częściami zamiennymi do aut iParts.pl jest największą platformą online z częściami samochodowymi zarówno w polskiej sieci, jak i na rynku środkowo-europejskim. Propozycja ofertowa sklepu obejmuje ponad 2 mln części zamiennych dedykowanych do samochodów osobowych, dostawczych oraz sportowych.

Oferowana przez iParts.pl wyszukiwarka, pozwalająca znaleźć części zamienne po OEM, jest szybkim i precyzyjnym narzędziem, umożliwiającym znalezienie części samochodowych za pomocą numeru katalogowego produktu, czyli tzw. OEM. Każda część dostępna na rynku samochodowym posiada własny numer OEM. Znając ten indywidualny kod poszukiwanej części, odnalezienie jej poprzez wyszukiwarkę iParts.pl trwa zaledwie kilka sekund. Części zamienne po OEM to doskonała forma szukania potrzebnych części samochodowych, zapewniająca zgodność wyszukanego produktu z orginałem.

Numer OEM (ang. Original Equipment Manufacturer) to indywidualne oznaczenie produktu przydzielane przez producentów auto części zarówno mechanicznych, jak i elektrycznych. Numer OEM to znak oryginalnej części znajdujący się na elemencie, który znajduje się w danym aucie. OEM to kombinacja cyfr i liter, która jest uznawana za swoisty „kod DNA części”.

Każdy producent części zamiennych ma indywidualne oznaczenie swoich części. Dlatego też konkretną część można wyszukać za pomocą głównego numeru OEM lub oznaczeń poszczególnych producentów. Jest to wartość dodana takiego rozwiązania, ponieważ wiele podzespołów jest stosowanych w samochodach różnych marek, które niejednokrotnie proponują inne ceny. Wyszukiwarka części po OEM iParts.pl to idealne rozwiązanie na dokładne i szybkie odszukanie właściwych części zamiennych u największego dostawcy części zamiennych do samochodów w Polsce.
12/11/2018 09:58:32
d.holuk
iParts Sp. z o.o.
ul. Staniewicka 22, 03-310 Warszawa
Telefon: 22 884 65 45
mail: bok@iparts.pl
www: www.iparts.pl
facebook.gif
twitter.gif
googleplus.gif
pinterest.gif
rss.gif
linkedin.gif
instagram.png
youtube.gif
tumblr.gif
blogspot.gif
wordpress.gif
flickr.gif
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one